28.02.2012

OreoŞu meşhur Oreo'dan tattım sonunda. Görüntüsü bana buradaki Eti Negro'ya benziyormuş izlenimi veriyordu ama, tadı aynı değil. Bir kere daha ince bisküvisi. Bana gelen paket tadımlık küçük paketti. İlk başta "Neyime yetsin ki bu benim?" dedim ama, paketin içindeki 4 adet bisküvi bana yetti de arttı bile. Tatlı seviyesi insanı 4 adet ile kesiyor yani =))
                                     (Görsel alıntıdır)

İşte bu da bendeki küçük paket! Burada da satılsa, mutlaka ama mutlaka evde bulundurulması gerekenler listeme dahil ederdim. Böyle de dedim ama, belki de satan bazı yerler vardır... Var mı?Şimdi yanında güzel, bol köpüklü bir cappucino ile ne de güzel giderdi!

23.02.2012

Kimmidoll Koleksiyonu -3-

Veee yeni kimmidoll'larımı görücüye çıkartma vakti geldi. İşte:Chizuru


Chizuru 'Humility 
My spirit is modest yet confident.You show my spirit by pursuing your endeavours with quiet confidence, preferring a life of quiet achievement. Not seeking the spotlight of fame or popular acclaim, but showing modest pride in all that you do.
 Ako

 
 
 
 
Ako
'Charming'
My spirit is outgoing and loveable.

Your amiable and friendly nature allows my spirit to shine. May your engaging manner and captivating charm bring true love and lasting friendships your way.
 
 
 
 İlk yazım için BURAYA
İkinci yazım için ŞURAYA