4.11.2010

Halloween 31.10.2010


Bir kaç gün kadar geç kaldığımın farkındayım. Üzerinden zaman geçtikçe olayın heyecanından da uzaklaştım. Ama bu post yazılmalı!

Efenim, 1 hafta önce yapması planlanan Halloween partisi, 1 hafta sonra, yani tam gününde gerçekleştirildi. Aslında planlar tepetaklar bir biçimde gerçekleşti. İlk önce bu parti, sevgili arkadaşım pukhsinitha'nın gelmesiyle olacaktı. Fakat gelemedi. "1 hafta sonra geleyim, zamanında yapalım" dedi. Ama o zaman da gelemedi işlerinin yoğunluğundan dolayı =( Oysa çok hevese gelmiştik. Sonuç olarak, daha önceden bir çok arkadaşıma da haber vermiş olduğum için yine de partiyi iptal etmek istemedim. Parti kendi evimde gerçekleşti. Skingrat ile birlikte bir çok konsepte uygun yiyecek hazırladık. Yeme içme faslı açık büfe şeklindeydi. Türkiye, ve özellikle Ankara sınırları içerisinde, Halloween içerikli dekorlar bulunmadığı için, dekorasyon, elimizdeki kurukafalar ve örümceklerle desteklendi. Aslında parti tarihi önceden kesinlik kazansaydı, ben bişeylere bakardım... Hiç olmadı yaratırdım =P Ama bu yokluklara rağmen başarılı mıydı? Evet başarılıydı!

Hepimiz çok eğlendik. Hepimizin kostümlü olması, geceye ayrı bir renk kattı. Kostümleri sayacak olursam, Zorro, Hacivat (konsepte gel!), Mr.Blonde, Samurai, Cadı (2 adet), Gipsy Queen ve Geisha idi. Bir adet de "Romalı"mız olacaktı. Ama planlar organize edilirken, arada geçen bir kaç söze kırılmış. Neye olduğunu da söylemedi. Son gün, son anda ingilizce üst düzey bir metinle Facebook semalarından yalnızca "kızgın" olduğunu ilan etti. Ama sebep yok... Komik olan da İngizce yazması =)) Ağzının payını alıp oturdu mu? Evet... Bu yaşta küsmelerle müsmelerle uğraşacak değilim... Hele boktan bahanelerle hiç uğraşamam! Neyse, geçen diyaloglardan bahsetmeye gerek yok...

Kısacası Halloween gecesi herkes çok çok eğlendi... Arkadaşlarım da bunu defalarca belirtti. Bol bol kokteyl ve punch içtik... Bol bol yemek yedik... Hatta ben kendimi aşıp sushi bile yaptım! Tabii tadına baktım mı? NO WAY!

Yemeklerden bir kaç örnek aşağıda var. Kostümler ve karakterler de yazının en başında!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder